Пошук

+38 (044) 338-89-04
info@cedos.org.ua
9:00 - 18:00
Mobile Menu

Карта робіт з розвитку інфраструктури Києва, які фінансуються з міського бюджету на 2014 рік

Одним з завдань місцевої влади є розвиток інфраструктури міста. Саме з міського бюджету зазвичай фінансуються більшість проектів розвитку: будівництво і реконструкцію вулиць і доріг, ліній метрополітену і електротранспорту, пішохідних зон, парків і скверів, кладовищ, закладів культури, охорони здоров'я, освіти та житлово-комунального господарства, житлових будинків та інших об'єктів, які перебувають в комунальній власності, інженерних мереж і комунікацій; придбання і ремонт комунальної техніки, трамваїв, тролейбусів, автобусів і вагонів метро; інші проекти розвитку.

Перелік таких проектів розвитку, які фінансуються з міського бюджету, щороку визначається Програмою економічного і соціального розвитку міста (Програмою ЕСР). У 2014 році загальна вартість робіт, які повинні бути виконані за цією програмою, становить 1 млрд 712 млн грн. 68% цих коштів (або 1 млрд 158 млн грн) повинні надійти з міського бюджету, інші 32% - з інших джерел, зокрема, залучених міською владою кредитів, а також за рахунок власних доходів міських комунальних підприємств.

Загалом, видатки на виконання Програми ЕСР сталовлять 6% від всіх видатків Бюджету Києва. Більшість (98%) цих коштів виділяються через Бюджет розвитку, невелика частина - через Фонд охорони навколишнього природного середовища.

На карту внизу нанесено об'єкти, які фінансуються за Програмою економічного і соціального розвитку Києва на 2014 рік. Червоним позначено ті з них, на яких цього року заплановано проведення певних робіт. Синім виділені об'єкти, роботи на яких були виконані у попередні роки, а у 2014 році гроші передбачені лише на покриття боргів. Зеленим позначені об'єкти, щодо яких цього року виконуватимуться лише проектні роботи. Для кожного об'єкта зазначено закладену на нього суму, джерело отримання цих коштів, а також підрозділ КМДА, який є головним розпорядником виділених грошей і відповідальний за проведення робіт. Ті статті Програми ЕСР Києва, які не мають територіальної прив'язки, подані нижче в таблиці (відкривається у збільшеному вигляді в новому вікні).


 

Читати далі

9 жовтня 2015

Вища освіта: кого і скільки замовляє держава?

Ми простежили динаміку обсягів державного замовлення та витрат на нього за останні 9 років, порівняли кількість випускників з кількістю зарахованих студентів у різних галузях та візуалізували все це для вас.

Єгор Стадний

24 липня 2018

Досвід вимірювання культури та креативності в містах України

Ділимося досвідом вимірювання культури та креативності в містах України. На замовлення Kyiv Smart City розробили методологію Індексу культурного та креативного потенціалу та апробували її на даних для 5 міст. Попри те, що зараз Індекс ще не може бути повноцінним інструментом, публікуємо ці результатати та запрошуємо всіх до дискусії.

Олександра Слободян, Анастасія Фітісова, Марія Грищенко, Дарина Пирогова

13 травня 2020

Дискримінація студентства при пошуку та оренді житла

Право на житло є базовою потребою людини. Багато хто починає орендувати житло у період свого студентства. CEDOS дослідив, з якими виявами дискримінації стикаються студент_ки при оренді житла, як вони самі ставляться до дискримінації, і якою є практика укладання договорів оренди.

Єлизавета Хассай

14 квітня 2014

Карта робіт з розвитку інфраструктури Києва, які фінансуються з міського бюджету на 2014 рік

Окрім карти робіт з розвитку інфраструктури, наведені структура фінансування програми економічного і соціального розвитку та статті цієї програми без територіальної прив’язки

Іван Вербицький

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати