Search

+38 (044) 338-89-04
info@cedos.org.ua
9:00 - 18:00
Mobile Menu

Онлайн-захід УкрУрбанФоруму «Ринок вирішить? Зайнятість у місті»

Як зміниться зайнятість у містах в майбутньому? Запрошуємо обговорювати це у четвер 2 липня з 15:00 до 17:00.

За оцінками Міжнародної організації праці, 27% робітників і робітниць у країнах з високим рівнем доходу можуть працювати віддалено. Під час карантину цілі галузі економіки, зокрема освіта, наукова діяльність, торгівля, змінили формат зайнятості. Багато людей на власному досвіді відчули переваги і недоліки дистанційної роботи.

  • Чим відрізняються фріланс і дистанційна робота?
  • Чи зникнуть офіси в містах після пандемії?
  • Чи справді збільшення частки дистанційно зайнятих зменшує навантаження на громадський транспорт міст?
  • Чи мають більше вільного часу люди, які працюють віддалено?
  • Якими мають бути державні політики, щоби захистити зайнятих дистанційно?

Про ці та інші запитання говоритимемо з нашими спікерками:

Наталія Ломоносова – дослідниця з питань міграції, зайнятості та соціальної політики в містах аналітичного центру CEDOS. Співредакторка видання «Політична критика». Магістриня й аспірантка соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Ліліана Філіпчук – дослідниця з питань міграції, зайнятості, вищої освіти аналітичного центру CEDOS. Бакалаврка політології Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Інна Кудінська – юристка ГО «Трудові ініціативи», магістр міжнародного права КНУ ім.Тараса Шевченка.

Модераторка – Анастасія Боброва, керівниця проєктів CEDOS. Магістриня семіотики Тартуського університету.

Подія пройде у додатку в Zoom. Участь безкоштовна за реєстрацією. Посилання на конференцію ми надішлемо усім зареєстрованим напередодні події.

Захід є частиною Українського урбаністичного форуму 2020, який відбувається онлайн через карантин. Під час цьогорічного форуму ми говоримо про те, як міста розвиваються в умовах ринкової економіки. А також які соціальні, політичні та економічні процеси стоять за типовими проблемами українських міст у сферах житла, міграції, транспорту, екології, зайнятості, культури, публічного простору.

Проєкт відбувається за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine. Головний медіапартнер: Mistosite. Ілюстрації: Ганна Іваненко.

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати