Search

+38 (044) 338-89-04
info@cedos.org.ua
9:00 - 18:00
Mobile Menu

Онлайн-подія УкрУрбанФоруму «Ринок вирішить? Міська безпека»

Безпека – одна з найважливіших базових потреб людини і необхідний атрибут міського простору. Місця, які викликають тривогу і страх, з часом стають ще більш малолюдними і небезпечними. І навпаки, жваве вуличне життя може створювати відчуття захищеності. Збільшення поліції у містах є популярним рішенням для підвищення безпеки. Однак, частіше посилення контролю з боку органів правопорядку погіршує становище деяких людей.

В Україні складно говорити про безпеку з низки причин. Публічна дискусія часто нехтує розрізненням фактичної та відчуваної безпеки. Даних про рівень злочинності недостатньо. Поширеним залишається уявлення про те, що нарощування контролю означає безпеку.

16 липня, з 16:00 до 18:00, під час останнього онлайн-семінару цьогорічного Українського урбаністичного форуму запрошуємо говорити про безпеку в місті:

– Що таке безпека і від чого вона залежить? Як пов’язані безпека і добробут?
– Чим відрізняються фактична і відчувана безпека?
– Що таке поліціювання і чим загрожує його фрагментація?
– Що таке епідеміологічний підхід до поширення злочинності й насильства?
– Як карантин в Україні вплинув на захищеність вразливих людей? І чому окремі рішення зі створення безпеки, не допомогли, а навпаки зашкодили їм?

Наші гості:

  • Сергій Баглай – аналітик Центру соціології права і кримінології
  • Роман Лексіков – аналітик Центру соціології права і кримінології
  • Катерина Бабич – дослідниця CEDOS


Модераторка – Анастасія Боброва, аналітикиня і керівниця проєктів CEDOS.

Подія пройде у додатку в Zoom. Участь безкоштовна за реєстрацією. Посилання на конференцію ми надішлемо усім зареєстрованим напередодні події.

Подія є частиною Українського урбаністичного форуму 2020, який відбувається онлайн через карантин. Під час цьогорічного форуму ми говоримо про те, як міста розвиваються в умовах ринкової економіки. А також які соціальні, політичні та економічні процеси стоять за типовими проблемами українських міст у сферах житла, міграції, транспорту, екології, зайнятості, культури, публічного простору.

Проєкт відбувається за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine. Головний медіапартнер: Mistosite. Ілюстрації: Ганна Іваненко.

Матеріал є об'єктом інтелектуальної власності.
Копіювання та поширення дозволяється тільки зі згадкою першоджерела не нижче другого абзацу, без зміни змісту публікації, видалення авторства та логотипу CEDOS
Детальніше Сховати